O rodzinie królewskiej

Nasza historia zaczyna się jak wiele innych…

Za siedmioma górami, za siedmioma hutami, gdzieś na brudnym Górnym Śląsku żyła sobie dziewczynka, która miała marzenie.

Pragnęła zamieszkać w górach, by żyć blisko natury, jak najdalej od miejskiego hałasu i chaosu. Dziewczynka jednak rosła, pokonując kolejne życiowe przeszkody. Jak to bywa – zapomniała o swoim marzeniu.

Na szczęście czytała Paula Coelho, choć dziś nie wypada się jej o tym przyznawać… A on nawijał i nawijał o marzeniu, przeznaczeniu, sensie etc. I jej marzenie także zaczęło przypominać o sobie.

Gdy zaczęła swoje wędrówki po górach i lasach, czuła coraz większą tęsknotę, by móc tych widoków doświadczać każdego dnia. A gdy wracała do małego mieszkania w betonowym mieście, to właśnie zapach cynamonu przywoływał najpiękniejsze obrazy z podróży.

Cynamon i podróże były obietnicą spełnienia… Bez gór i cynamonu nie chciała już żyć. Zaczęła więc pytać: JAK?

Jak zrealizować zapisane w sercu marzenie? A los, nie przyspieszając niczego, dawał kolejne podpowiedzi.

W sierpniu 2017r. razem z ukochanym mężem i dwiema wspaniałymi córkami otwarła drzwi bardzo starego domu na Przedgórzu Izerskim! Wymiotła pajęczyny, umyła okna i… zaparzyła kawę z cynamonem.

Tak oto zostałam Królową Cynamonu! Mam na imię Ela i wspólnie z Królem Michałem oraz dwiema Królewnami tworzymy Królestwo Cynamonu.

Nasze aktualne poczynania możesz obserwować na Facebooku: https://www.facebook.com/krolestwo.cynamonu.izery. Czeka nas ogrom pracy i remontów… Ale zrobimy wszystko by Królestwo Cynamonu było miejscem harmonijnie wkomponowanym w naturę, przyjaznym ludziom i zwierzętom, miejscem opartym na ideach Permakultury, minimalizowania śmieci, recyklowania materiałów i budownictwa naturalnego.

Póki sił i cynamonu nam wystarczy, będziemy też inspirować siebie i Ciebie w tym wirtualnym świecie.

Królowie Cynamonu

P.S. Cynamonu na pewno nam wystarczy…